Vítejte v RawfooduMgr. Alexej Liuliava

Owner and Managing Director

Co je to rawfood? Je to syrové jídlo pro drsňáky? Je to rychlý polotovar pro lenochy? Ne! Rawfood je pro všechny, kdo v životě vyznávají autenticitu, kvalitu, opravdovou chuť a vstřícný přístup k přírodě. Je pro lidi, kteří o sobě a o světě přemýšlejí a zaujímají aktivní postoj – když chci mít zdravé tělo a pohotovou mysl, musím přemýšlet i tom, v jaké podobě a kvalitě mu poskytuji energii.
V tomto duchu přemýšlel i zakladatel značky RAWFOOD Alexej Liuliava, který říká:
Proč jsem se rozhodl právě pro raw stravu? Je to i můj životní styl? Čeští zákazníci postupně vyhledávají kvalitní, chutné a zdravé potraviny. Poslední dobou začali objevovat i pojem raw food. Tato změna je pro nás velkým pozitivem, a my se tak můžeme více rozšiřovat a nabízet pestrý výběr zdravých pochoutek. Raw food je ovšem primárně konzumace syrové stravy a je o nevařených, tepelně nezpracovaných potravinách. Syrová strava pro mě? Ano, ale rozumná. Většina z nás byla vychována na vařené a upravované stravě, proto přidávání syrové stravy do jídelníčku musí probíhat pozvolna.

Více o NÁŠem TÝMuNáš tým tvoří parta nadšenců, které spojuje nejen sympatie k raw foodu, ale také zásada, že práce má člověka těšit, ne být nutností! Představujeme Vám proto tým motivovaných jedinců, kteří tvoří sehranou jednotku nadšených profesionálů.

Mgr. Alexej Liuliava

Owner and Managing Director

Petr Žídek

Management kvality

Hana Černá

Fakturace

Michal Dvořák

Logistika

Marie Křížková

Vedoucí výroby

Jan Beneš

Sklad

Jana Balážová

Reklamace a komunikace se zákazníky

Ewa Adamczyk

Nákup

Rawfood Naše výrobaVšechny výrobky značky RAWFOOD jsou zpracovávány za studena nebo za nízkých teplot do 42 °C. Nejsou zahřívané na vysokou teplotu, vařené, pečené, pražené ani pasterované. Díky tomuto procesu zůstávají všechny nutriční hodnoty zachovány, stejně jako přirozená podstata surovin. Při teplotě zpracování do 42 °C nedochází k modifikaci výživných látek.

Vyrábíme své produkty z čistě rostlinných ingrediencí v bio kvalitě a dle přísných zákonných norem. Výroba je certifikována společností ABCERT dle evropských norem. BIO kvalitu zaručuje standard CZ-BIO- 002. Naše dobroty jsou přirozeně bez laktózy a bez přidaného rafinovaného cukru či umělých sladidel – jsou příjemně sladké díky cukrům přirozeně se vyskytujícím v ovoci, což zaručuje nízký glykemický index. Rovněž neobsahují žádné živočišné složky, neboť odmítáme přispívat k utrpení zvířat.

Bio TigerNut RAW Granola banán a chia semínka

Přicházíme s exkluzivní novinkou – TigerNuts Granola. Kombinace tigernut mouky, ovoce, semínek a koření vytváří jedinečnou chuť.

ČTĚTE VÍCE
Bio TigerNut Dark Chocolate RAW Granola tmavá čokoláda

Přicházíme s exkluzivní novinkou – TigerNuts Granola. Kombinace tigernut mouky, ovoce, semínek a kakaové hmoty vytváří jedinečnou chuť.

ČTĚTE VÍCE
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat